Terminlister

1. termin, 2020
Alle aktiviteter (pdf)
2. termin, 2020
Alle aktiviteter (pdf)
3. termin, 2020
Alle aktiviteter (pdf)
4. termin, 2020
Alle aktiviteter (pdf)

All aktivitet i denne perioden avholdes 18:00 på bane 2, Sessvollmoen ***

DatoTrening / programAnsvarlig
Ti. 14 april 20 Trening bane 2  
To. 16 april 20 Hurtig (alle kl. x 2) ** (1 av 3)  
Ti. 21 april 20 Trening bane 2 / kurs Bjerke Kim / Jan Lenander
To. 23 april 20 Trening bane 2/ kurs Bjerke Kim / Jan Lenander
Lø. 25 april 20 Nybegynnerkurs  
Ti. 28 april 20 Trening - Show me your guns* Bjørn Inge Storstein
To. 30 april 20 Hurtig (alle kl. x 2) ** (2 av 3) Øystein Torvund
Ti. 05 mai 20 Trening  
To. 07 mai 20 LOYs minnemedalje  
Ti. 12 mai 20 Trening Kim
To. 14. mai 20 Trening Øystein Torvund
Ti. 19. mai 20 LOYs minnemedalje Knut Skotterud
To. 21. mai 20 Helligdag  
Ti. 26. mai 20 Trening Kristoffer Grannas
To. 28. mai 20 NAIS Fin-Grov Øystein Torvund
Lø. 30. mai 20 UTGÅR  
Ti. 02. juni 20 Trening Kim Arve Midtlyng
To. 04. juni 20 KLM Hurtig Fin Øystein Torvund
Lø. 06. juni 20 UTGÅR  
Ti. 09. juni 20 Trening Trond Arne Lien
To. 11. juni 20 Hurtig (alle kl. x 2) ** (3 av 3) Knut Skotterud
Ti. 16. juni 20 Trening Kim Arve Midtlyng
To. 18. juni 20 KLM Hurtig Grov Nils Aage Bjerèn
Ti. 23. juni 20 Sankthansaften  
To. 25. juni 20 Trening Kristoffer Grannas
Lø. 27. juni 20 KLM. Felt F-G-M-R Knut Skotterud
Ti. 30. juni 20 Trening Kim Arve Midtlyng

*Våpendisplay for de som ønsker å vise frem og dele erfaringer med ulike våpen.

** Planlegges med 2 konkurranser samme kveld, slik at vi kan gjennomføre F-G-M-R-SP-SR.

*** KLM. Felt F-G-M-R Lø. 27. juni 20 08:00 Bane 5-6

Det er mulig å trene på dager med oppsatt stevne.
ALLE bidrar med å rigge/rydde - Møt opp i god tid.
Ansvarlig plikter å møte, evt. skaffe stedfortreder.
Melding skal i så fall gis Kim Arve Midtlyng, Leder. Tlf. 90945172

Medlemsregister

Hjelp oss å holde medlemsregisteret oppdatert med korrekte mailadresser.

Får du medlemsinfo fra klubben via mail?

Hvis ikke, send e-post